Pokazano 13 rekordów

Opis archiwalny
Pieczka Franciszek
Drukuj podgląd Hierarchy Zobacz:

12 rekordów z cyfrowym obiektem Pokaż wyniki z obiektami cyfrowymi

Aktorzy serialu Czterej pancerni i pies na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu

Z okazji Dnia Dziecka na Stadionie Olimpijskim zorganizowano imprezę, której główną atrakcją było spotkanie z aktorami serialu "Czterej pancerni i pies". Oprócz filmowych pancernych w imprezie uczestniczyli weterani brygady pancernej im. Bohaterów Westerplatte. Serialowi idole m.in. przejechali gazikiem wokół stadionu, a na zakończenie widzowie obejrzeli program artystyczny w wykonaniu zespołów młodzieżowych z MDK. N/z: w gaziku z tyłu widoczni od lewej - Janusz Gajos (serialowy Jan Kos), Franciszek Pieczka (Gustlik Jeleń), Janusz Kłosiński (sierżant Czernousow).

Kokurewicz Stanisław

Aktorzy serialu Czterej pancerni i pies na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu

Z okazji Dnia Dziecka na Stadionie Olimpijskim zorganizowano imprezę, której główną atrakcją było spotkanie z aktorami serialu "Czterej pancerni i pies". Oprócz filmowych pancernych w imprezie uczestniczyli weterani brygady pancernej im. Bohaterów Westerplatte. Serialowi idole m.in. przejechali gazikiem wokół stadionu, a na zakończenie widzowie obejrzeli program artystyczny w wykonaniu zespołów młodzieżowych z MDK. N/z od lewej: Roman Wilhelmi (Olgierd Jarosz), Franciszek Pieczka (Gustaw Jeleń), Janusz Gajos (Jan Kos).

Kokurewicz Stanisław

Aktorzy serialu Czterej pancerni i pies na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu

Z okazji Dnia Dziecka na Stadionie Olimpijskim zorganizowano imprezę, której główną atrakcją było spotkanie z aktorami serialu "Czterej pancerni i pies". Oprócz filmowych pancernych w imprezie uczestniczyli weterani brygady pancernej im. Bohaterów Westerplatte. Serialowi idole m.in. przejechali gazikiem wokół stadionu, a na zakończenie widzowie obejrzeli program artystyczny w wykonaniu zespołów młodzieżowych z MDK. N/z: Janusz Gajos i Franciszek Pieczka w towarzystwie filmowego psa Szarika (jego rolę grał "Trymer" oraz dublerzy "Atak" i "Spik") podczas rozdawania autografów.

Kokurewicz Stanisław