Irena Adamczyk (Mróz) - relacja
Stefania Młyniec (Ofiara) - relacja
Władysław Bogdanowicz - relacja
Janusz Degler - relacja
Robotnicy przymusowi w Breslau
Zbiór wierszy i opowiadań autorstwa Jerzego Bandera
Janina Sukacz - relacja
Antoni Wojtaszek - relacja
Teresa Bielawska-Tryba - relacja
Zdzisław Pawlak - relacja
Jan Specylak - relacja
Paulin Kość - relacja
Stanisław Kuzynowski - relacja
Romuald Stankiewicz - relacja
Robotnicy przymusowi w Breslau
Emilia Siedlecka - relacja
Żołnierskie Wspomnienia
Aleksander Januszkiewicz - relacja
Felicja Bobrowska - relacja
Legitymacja odznaczonego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Nr 178-84-20
Irmina Wilczewska - relacja
Legitymacja odznaczonego "Medalem za Udział w Walkach o Berlin" Nr 70604
Tadeusz Sochacki - relacja
Podziękowanie za udział w sforsowaniu Odry
Leokadia Wieczorek - relacja
Podziękowanie za udział w wyzwoleniu Warszawy
Patent Weterana Walk o Wolność i Niepodległość Ojczyzny Nr 81017
Elżbieta Szlapińska - relacja
Dyplom Pamiątkowy z okazji 50 Rocznicy Zwycięstwa nad Faszyzmem i Powrotu Ziem Zachodnich i Północnych
Kazimiera Toporowska - relacja
Zaświadczenie tymczasowe Nr . 3851/181 o odznaczeniu Brązowym Medalem "Zasłużonym na Polu Chwały"
Michał Raczkowski - relacja
Romualda Wieligda-Czerepak - relacja
Manifest i pierwsze dekrety Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego
Transport węgla w Breslau
Dyplom potwierdzający przyznanie "Medalu Zwycięstwa i Wolności
Mirosław Kosowski - relacja
Helena Ziemniak - relacja
Tadeusz Szewczyk - relacja
Podziękowanie za udział w walkach o Kołobrzeg
Podziękowanie za udział w operacji pomorskiej
Feliks Trusiewicz - relacja
Maria Maleńczak - relacja
Kartka z życzeniami z okazji przejścia do cywila
Weronika Gospodarska - relacja
Udostowerenije ... = Poświadczenie przyznania medalu "Za zwycięstwo nad Niemcami w wielkiej ojczyźnianej wojnie"
Franciszek Kowalski - relacja
Udostowerenije ... = Poświadczenie przyznania medalu "Za wyzwolenie Warszawy"
Udostowerenije ... = Poświadczenie przyznania medalu "Za zdobycie Berlina"
Weronika Bernaś - relacja
Legitymacja Odznaczenia Wojskowego "Medal za Warszawę 1939-1945"
Zabardowice
Lacyk - relacja
Robotnicy przymusowi w Breslau
Manifest i pierwsze dekrety Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego
Legitymacja Odznaki Grunwaldzkiej
Jerzy Sygnecki - relacja
Zbigniew Szafkowski -relacja
Arbeitskarte der Festung Breslau = Karta pracy Festung Breslau
Arbeitskarte der Festung Breslau = Karta pracy Festung Breslau
Albin Kryszko - relacja
Zgłoszenie celem policyjnego stwierdzenia ludności
Arbeitskarte = Karta pracy
Franciszek Kujawski - relacja
Transport węgla w Breslau
Janina Madejska - relacja
Czesław Kwiatek - relacja
Piotr Mackiewicz - relacja
Szczepan Siekierka - relacja
Stanisław Nosal - relacja
Aurelia Merczańska - relacja
Jan Jodłowski
Oddział AK/DSZ "Burza"
Wiktor Gut - relacja
Leon Motyka - relacja
Zofia Kowalczyk o Krystynie Kazimierskiej - relacja
Feliks Ziętalak - relacja
Zenona Podeszwa - relacja
Berta Turzyńska - relacja
Szaul Meydav - relacja
Rachela Bogner - relacja
Luta Brachfeld - relacja
Rita Schorr - relacja
Inessa Wereszczagina - relacja
Józef Salamon - relacja
Stella Salamon - relacja
Tadeusz Kulik - relacja
Mojsze Szklarek - relacja
Zelda Lejder - relacja
Alex Lauterbach - relacja
Zaświadczenie 535460
Świadectwo zwolnienia
Tadeusz i Wanda Schima - relacja
Pismo Jerzego Ryszarda Redkego do Jerzego Woźniaka
Pismo dyrektora szpitala Centralnego Więzienia we Wronkach
Maria Kocur - relacja
Postanowienie
Zaświadczenie
Daniela Chmielowiec - relacja
Kazimierz Krzywiński - relacja